KONST / Litografier / Litografi 7437027
nr 743 7027
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Litografi, Olle Kåks (1941-2003), signerad. Kåks 88/175, motivets mått 59x41
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 februari 2012
kl 18:15:47
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
27 feb
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks